Радіодиктант національної єдності на філологічному факультету

9 листопада 2002 року студенти та викладачі філологічного факультету ДВНЗ «ДДПУ» взяли участь у Радіодиктанті національної єдності, який відбувся на День української писемності та мови. До заходу також приєдналися стейкхолдери ОПП «Середня освіта (Українська мова та література)» та Середня освіта (Мова і література (англійська))» учитель англійської мови ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 Мірошниченко Андрій Миколайович і декан факультету підвищення кваліфікації педагогічних кадрів Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Колган Тетяна Володимирівна. Це якраз дуже відповідало меті диктанту — об’єднати українців в усіх куточках світу. Адже сьогодні це особливо важливо, коли війна в Україні йде не лише за збереження наших територій, а за збереження нашої ідентичності. Саме тому участь стейкхолдерів і студентів мала на меті показати єдність усіх учасників освітнього процесу, які разом плекають багату і сильну українську мову.