Обговорення стану наукової активності здобувачів ОП «Середня освіта (Фізична культура)»

29 листопада 2022 р. під час робочої зустрічі-наради викладачі, які забезпечують освітній процес на ОП «Середня освіта (Фізична культура)», роботодавці та здобувачі вищої освіти обговорили питання підвищення якості наукових досліджень, участі у наукових проектах, стажуваннях.
Гаранти освітніх програм О.І. Холодний та Ю.Ю. Мусхаріна зазначили задовільну наукову активність всіх здобувачів магістратури шляхом написання науково-дослідного творчого завдання, участі у конференціях всеукраїнського та міжнародного рівнів. Крім того, здобувач 1 курсу магістратури С. Чечель отримав диплом ІІ ступеня у Всеукраїнському творчому конкурсі для студентської молоді «Здорова дитина – здорова нація», тема роботи – «Особливості самооцінки та тривожності дітей з особливими потребами, які займаються футболом» (наук.керівник – О.І. Холодний).
Заплановано проведення конференцій та круглих столів з проблематики фізичного виховання та здоров’я у євроінтеграційному освітньому просторі.