Круглий стіл, присвячений дню філософії: «Філософія в сучасному світі».

18 листопада було проведено круглий стіл до Міжнародного дня філософії за темою «Філософія в сучасному світі». В цьому заході взяли участь стейтхолдери – докторка філос. наук, доц., завідувачка кафедри філософії та суспільних наук Української медичної стоматологічної академії (м. Полтава) Дубініна Віра Олександрівна, докторка філософських наук, професорка кафедри освітніх технологій та охорони праці Української інженерно-педагогічної академії (Учбово-науковий професійно-педагогічний інститут, м. Бахмут) Богданова Наталія Григорівна, викладачі робочої групи освітньо-професійної програми 033 «Філософія» і студенти-філософи.
Модератором круглого столу виступив канд. філ. наук, доц. кафедри філософії, історії та соціально-гуманітарних дисциплін Мартинов Р.С.
В своїх доповідях виступаючі представили власні розуміння філософських проблем, сенсу людського життя, спрямування історії людства, міркували про красу, реалізм, любов та розвиток. Особливу увагу учасники круглого столу звернули на виклики, які ставить перед сучасною філософією розвиток науки та інформатизація й інтенсифікація суспільного життя.
Завдяки згуртованості та наполегливій праці колективу організаторів круглого столу вдалося чітко скоординувати роботу навіть у непростих умовах сьогодення, а учасники отримали можливість вільно обмінюватися думками та досвідом.