Співпраця українських та італійських викладачів

Зв'язок і співпраця викладачів різних ЗВО і роботодавців триває. З 29 вересня 2022 році у межах міждисциплінарних зв’язків кафедри української мови та літератури Донбаського державного педагогічного університету, кафедри української мови і літератури Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка та Dipartimento di Filologia, Letteratura e linguistica dell'Università di Pisa, Italia та домовленості про низку гостьових лекцій викладачі та студенти цих ЗВО охоче діляться своїм досвідом у межах співпраці наших навчальних закладів, проходять гостьові лекції з польської літератури (Giovanna Tomassucci, professore, Pisa, Italia), соціолінгвістики (професор Семеног Олена Миколаївна, м.Суми. Україна) та питання українсько-європейського контексту викладання літератури (професор Біличенко Ольга Леонідівна, ДВНЗ «ДДПУ»). Виступи професорів зацікавили стейкхолдерів, практиків зі спеціальності другого (магістерського) рівня ОПП «Cередня освіта (Українська мова і література). Середня освіта (Мова і література (англійська))» (доц. Нестелєєв М.А.), зокрема, вчителя англійської мови ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 Мірошниченка Андрія Миколайовича. Досвід такої взаємодії враховує широкий спектр можливостей під час співпраці ЗВО й дає змогу забезпечити загальні та спеціальні (фахові) компетентності здобувачів за відповідними спеціальностями.