Міжкультурна комунікація: польсько-українська співпраця

Із 17 жовтня до 21 жовтня 2022 року на базі Донбаського державного педагогічного університету було проведено науково-методичний семінар «Міжкультурна комунікація: українсько-польський освітній діалог», що відбувався в форматі GOOGLE MEET. Це сприяло поглибленню теоретичних та практичних знань, умінь, навичок здобувачів із фахової (професійної) дисципліни ОПП «Середня освіта (Українська мова і література). Середня освіта (Мова та література (англійська))» другого (магістерського) рівнів вищої освіти (гарант освітньої програми доц. Нестелєєв М.А.).
Стейкхолдери Рублевський І. М. (заступник начальника відділу освіти Слов’янської міської ВА) і Колган Т. В. (декан факультету підвищення кваліфікації педагогічних кадрів Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти) були присутніми під час підписання умови про співпрацю між Донбаським державним педагогічним університетом (Слов’янськ-Дніпро, Україна) та Університетом Марії Склодовської-Кюрі в Любліні (Люблін, Польща). Під час семінару окреслено нові напрями українсько-польської співпраці в освітніх галузях між викладачами Донбаського державного педагогічного університету й науковцями Жешувського університету. Це уможливить плідну взаємодію між вишами різних держав для подальшого вивчення і поширення передового педагогічного досвіду, систематично підвищувати професійну кваліфікацію здобувачів другого (магістерського) рівнів вищої освіти в Польщі.