Вебінар на тему: «Психологічна резільєнтність практичного психолога»

4.10.2022 року у рамках співпраці зі стейкхолдерами для викладачів та здобувачів вищої освіти педагогічного факультету (спеціальності 053 Психологія (ОП «Практична психологія»), 012 Дошкільна освіта, 231 Соціальна робота) був проведений вебінар на тему: «Психологічна резільєнтність практичного психолога». Ведуча – кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри практичної психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова – Ірина Володимирівна Євтушенко.
Під час роботи вебінару було розкрито сутність психологічної резільєнтності як здатності людини долати складні життєві події та відновлюватись після труднощів або стресу, складники та фактори резільєнтності, її важливість для професійної діяльності практичного психолога. Також здобувачі ознайомились з психологічними техніками і вправами для розвитку психологічної резільєнтності.