Конференція з виробничої практики для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта із залученням стейкхолдерів

На початку нового 2022–2023 н. р. на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти було проведено онлайн-конференцію щодо проходження здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти практичної підготовки в початкових класах НУШ. Викладачі кафедри теорії і практики початкової освіти – заступник декана факультету ПТПО, д. пед. н., проф. Вікторенко І. Л., к. філол. н., доц. Лобачова І. М. – ознайомили студентів із програмою практичної підготовки для забезпечення максимально продуктивної виробничої педагогічної діяльності в умовах дистанційного навчання. У конференції взяли участь методисти з педагогіки – д. пед. н., проф. кафедри педагогіки Цибулько Л. Г. та психології – к. психол. н., доцент кафедри загальної психології Шайда О. Г., які звернули увагу на специфіку виконання завдань психолого-педагогічного блоку. Конференція відбулася за участі стейкхолдерів: О. Б. Валюх (директор навчально-виховного закладу «Святогірська загальноосвітня школа») і М. О. Мікуліної (випускниця факультету ПТПО спеціальності 013 Початкова освіта, учитель початкових класів Слов’янської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Слов’янської міської ради Донецької області), які надали студентам практичні поради щодо особливостей організації освітнього процесу під час онлайн-навчання в НУШ.