Обговорення пропозицій роботодавців

30 серпня 2022 о 12.00 он-лайн відбулось розширене засідання кафедри Теоретичних методичних основ фізичного виховання і реабілітації. Були присутні усі члени кафедри. Також були запрошені доц. Мусхаріна Ю. гарант Освітньої програми «Середня освіта (Фізична культура)» першого (бакалаврского) рівня та стейкхолдери Аверін А.І. (старший вчитель вищої категорії з фізичної культури ЗОШ І-ІІІ ступенів № 11 Слов’янської міської ради Донецької області); Новіков О.І. (директор Краматорської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 Краматорської міської ради Донецької області). У зв’язку з початком навчального року та неможливістю запрошених бути присутнім на розширеному засіданні кафедри зв’язок з ними відбувався в асинхроному режимі через гарантів ОП.
Члени кафедри ТМОФВіР прослухали інформацію про оновлення та затвердження робочих програм дисциплін ОП «Середня освіта (Фізична культура)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та ОП «Середня освіта (Фізична культура)» другого (магістерського) рівня вищої освіти з урахуванням зауважень та пропозиций стейкхолдерiв, висловлених протягом 2021-22 н.р.. Виступали зав.каф. проф. Федь І.А., гаранти ОП «Середня освіта (Фізична культура)» другого (магістерського) рівня доц. Холодний О.І.. та першого (бакалаврского) рівня. доц. Мусхаріна Ю.Ю. які проінформували присутніх про пропозиції стейкхолдерів. Викладачі кафедри ТМОФВіР обговорили пропозиції роботодавців та ухвалили взяти їх до уваги.