Державна атестація здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 073 Менеджмент

02.06.22 р. та 14.06.22 р. на факультеті гуманітарної та економічної освіти (спеціальність 073 Менеджмент) відбулася Державна атестація здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти заочної та денної форм навчання відповідно. Усі студенти успішно склали єдиний державний кваліфікаційний іспит, з чим їх привітали: Перший проректор ДДПУ, член атестаційної комісії, д. пед. н., проф. Набока О.Г.; голова атестаційної комісії, завідувач кафедри педагогіки, психології та менеджменту Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти д. екон. н., проф. Грозний І.С.; декан ФГЕО д. пед. н., проф. Саяпіна С.А.; завідувач кафедри менеджменту, член атестаційної комісії д. екон. н., проф. Коверга С.В.; заступник декана ФГЕО, член атестаційної комісії, к.пед.н., доц. Попова Г.В.

Від щирого серця побажали здобувачам вищої освіти щасливого особистого та професійного життя, миру та Перемоги! З нетерпінням очікуємо нових зустрічей в магістратурі!

Усе буде Україна!!!