Відкрите практичне онлайн-заняття з навчальної дисципліни «Акмеологічні технології»

У рамках реалізації плану роботи зі стейкголдерами 12.05.2022 р. к.пед.н., старшим викладачем кафедри педагогіки вищої школи Коркішком Артемом Володимировичем було проведено відкрите практичне онлайн-заняття з навчальної дисципліни «Акмеологічні технології». На заході були присутні викладачі кафедри ПВШ, здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП «Педагогіка вищої школи» та третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти ОНП «Освітні, педагогічні науки», стейкголдери: директор Комунального закладу «Покровський педагогічний коледж» к.пед.н. Олійник Олена Іванівна, в.о. ректора Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Краматорськ) к.пед.н., доц. Бурцева Юлія Олександрівна, директор Слов’янського багатопрофільного регіонального центру професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса Гусейнов Самандар Надирович, директор Слов’янського енергобудівного фахового коледжу Турка Віктор Миколайович, директор Державного закладу професійної освіти «Сіверський професійний ліцей» Стиранець Володимир Іванович, фахівці-практики: заступник директора з навчальної роботи Комунального закладу «Покровський педагогічний коледж» к.пед.н., доц. Нємцева Наталія Сергіївна, старший майстер виробничого навчання Слов’янського багатопрофільного регіонального центру професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса Бондаренко Наталія Володимирівна.
Викладачі, роботодавці, магістранти та аспіранти поглибили практичні навички використання в освітньому процесі технологій особистісного та професійного розвитку дорослих.