Проблеми аксіології та політичної пропаганди в гуманітарних дисциплінах

19 березня відбувся науково-методичний семінар кафедри філософії та історії «Проблеми аксіології та політичної пропаганди в гуманітарних дисциплінах», на якому були присутні зовнішні стейхолдери НПУ ім. М. Драгоманова: Ковчина І.М. доц. кафедри політичної психології, В. Зеленін, Т. Андрущенко , В. Федь, Н. Воронова, Л. Абизова, В. Скиртач, Н. Шалашна, П. Бондаренко. Гарант освітньої програми спеціальності 033 Філософія д.філос.н., професор кафедри філософії, історії та соціально-гуманітарних дисциплін Мельник В.В., яка відзначила, що процес взаємодії зацікавлених сторін освіти і стейкхолдерів реалізується через участь стейкхолдерів на всіх етапах реалізації освітньої траєкторії, а саме:
1) з ознайомлення, обговорення, внесення пропозицій при оновленні ОПП «Філософія» другого (магістерського) рівня вищої освіти;
2) із залучення зовнішніх стейкхолдерів та роботодавців до практичних занять та проведення асистентської практики, що є потенційними для працевлаштування здобувачів вищої освіти спеціалізації 033 Філософія, галузі знань – 03 Гуманітарні науки; на державній службі, закордонні міжнароні організації.
Адрущенко Т.В., професор кафедри політичної психології відзначила що процес взаємодії зацікавлених сторін реалізується через участь на всіх етапах реалізації освітньої траєкторії.