Обговорення результатів практичної підготовки здобувачів спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології)

30 березня в онлайн режимі були обговорені результати практичної підготовки здобувачів 1 курсу магістерського та 4 курсу бакалаврського рівнів освіти спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) в умовах воєнного стану. В обговоренні прийняли участь завідувач кафедри, гарант ОП Середня освіта (Трудове навчання та технології) проф. Бондаренко Володимир Іванович та керівники практичної підготовки доц. Бутиріна Марина Володимирівна (магістратура) та доц. Вовк Надія Валентинівна (бакалаврат). На зв'язок вийшли стейкхолдери: Погорєлов Анатолій Іванович - директор ЗОШ 13 м. Слов'янська та Крайня Зоя Миколаївна - заступник директора з навчальної роботи ЗОШ 12 м. Слов’янська.
З. М. Крайня зазначила, що у зв’язку із введенням воєнного стану МОН рекомендувало проводити освітній процес у закладах загальної середньої освіти у будь-якому варіанті дистанційної форми навчання. Використовувати наявні електронні ресурси, регіональні платформи, ресурси закладів освіти.
Н. В. Вовк відмітила, що здобувачі під час проходження практичної підготовки проводили заняття з учнями у соціальних мережах (Viber, Telegram, WhatsApp тощо), використовували електронні платформи (ZOOM, Google Clasroom тощо), спілкувалися в телефонному режимі, листувалися через електронну пошту тощо. Заняття проводились в онлайн режимі згідно змін до затвердженого графіка освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти.
А. І. Погорєлов звернув увагу на необхідність психологічної підтримки дітей, яка допоможе у найскладніший час та буде необхідна і у післявоєнний період.
М. В. Бутиріна назначила важливість проходження педагогічної практики у воєнний час, як одного з найефективніших способів формування у майбутніх педагогів уміння сприймати невизначеність, приймати рішення у нестандартних ситуаціях і використання різних засобів і способів зв'язку у навчальному форматі.