Засідання кафедри зі стейкхолдерами: обговорення актуальності змісту вибіркових дисциплін

Украй важливим й корисним було засідання кафедри природничо-математичних дисциплін та інформатики в початковій освіті третього лютого – обговорювали зі стейкхолдерами зміст вибіркових дисциплін, що їх розробили викладачі кафедри для Освітньої програми «Початкова освіта»: Цифровий брендінг в освіті, Екологія дитинства, Діяльнісне освітнє середовище, Медіапедагогіка початкової школи, STEM-освіта в початковій школі, Соціально-емоційне та етичне навчання, Практикум із математики та інші не менш актуальні навчальні курси для якісної підготовки майбутніх учителів початкової школи.
Для обговорення запросили справжніх фахівців із багаторічним успішним досвідом роботи: Іванову І. Б. – заступницю директора Першотравенського ліцею №2 Дніпропетровської обл., учительку початкових класів, авторку курсу «Я у медіапросторі»; Швандареву Л. І. – директорку Валуйського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 Станично-Луганської селищної територіальної громади; Прибінська І. С. – головну спеціалістку відділу освіти, культури, молоді та спорту Станично-Луганської селищної військово-цивільної адміністрації; Бондаренко Т. М. – канд. пед. наук, учительку початкових класів, інформатики, курсів «Я у медіапросторі», «Медіакультура» Миколаївський ЗЗСО І-ІІІ ст. №3; Бондаренко А. В. – учителя інформатики, курсу «Медіакультура» Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ст. №3, керівника ініціативної групи юних кіношників «MEDI@NNA».
Дякуємо нашим поважним стейкхолдерам за те, що відгукнулися, за небайдужість до освітянських проблем. Обговорення змісту вибіркових дисциплін вийшло дійсно конструктивним, поради й рекомендації наших гостей були влучними й доречними та обов’язково враховуватимуться нами при викладанні нових курсів для студентів Освітньої програми «Початкова освіта». Віримо в успіх і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю на благо спільної педагогічної справи – підготовку успішного вчительства Нової української школи!