СПІВРОБІТНИЦТВО КАФЕДРИ МЕНЕДЖМЕНТУ З ЦЕНТРОМ ГРОМАДЯНСЬКИХ ІНІЦІАТИВ «СУСПІЛЬНИЙ ВИМІР»

В межах проєкту «Сприяння розвитку стійких економічних можливостей ветеранів АТО на Донеччині в умовах пандемії COVID-19» 28.12.2021 р. за участю зав. кафедри менеджменту проф. Коверги С.В. та голови комісії із профорієнтаційної роботи доц. Артюхіної М.В. під час діалогової зустрічі з ветеранами АТО представлено інформацію щодо можливостей які надає на сучасному ринку праці володіння спеціальностями, що пропонує ЗВО, зокрема за освітньою програмою «Менеджмент», спеціалізацій та особливостей навчання в магістратурі Донбаського державного педагогічного університету за спеціальністю 073 Менеджмент. Перспективою співробітництва є залучення абітурієнтів для вступу на навчання в ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» з числа ветеранів АТО з можливістю відшкодування витрат на навчання за рахунок міжнародних донорів в межах проєкту, який реалізується Громадською організацією «Агенція демократичного розвитку Донбасу» у співпраці з Центром громадянських ініціатив «Суспільний вимір» за сприяння міжнародної організації IREX.