Міжнародний «Мовно-літературний конкурс імені Т.Г. Шевченка» (12 листопада 2021р.)

Про проведення першого (вишівського) етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2021–2022 навчальному році серед студентів ЗВО І-ІІ, ІІІ-ІV рівнів акредитації, який відбувся з 23 жовтня 2021 року по 12 листопада 2021 року.

Конкурс відбувся за участю компетентного та професійного журі за участю Гаранту освітньої програми «Середня освіта  (Українська мова і література). Середня освіта (Мова та література (англійська))» доц. Нестелєєва М.А. та стейкхолдера-роботодавця Рубльовського Ігора Миколайовича (начальника відділу освіти Слов’янської міської ради). Під час проведення першого етапу було складено завдання для конкурсу, проведено конкурс онлайн, перевірено роботи та визначено і нагороджено переможців, які візьмуть участь в обласному етапі та будуть представляти ДВНЗ «ДДПУ».