Перша зустріч зі здобувачами другого (магістерського) рівня спеціальності 035 філологія

З ініціативи гаранта освітньо-професійної програми «Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно))» другого (магістерського) рівня спеціальності 035 Філологія, к.філол.н., доцента В. В. Роман відбулася онлайн-зустріч викладачів освітньо-професійної програми та здобувачів 1 курсу другого (магістерського ) рівня вищої освіти денної та заочної форми навчання. Здобувачі були ознайомлені з освітньо-професійною програмою «Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно)), метою, структурою, змістом та освітніми компонентами. Також було студенти були проінформовані про особливості написання кваліфікаційної (магістерської) роботи, терміни її підготовки та захисту. Були представлені вибіркові блоки фахового компоненту ОП. Учасники зустрічі провели цікаву та змістовну дискусію щодо змісту та структури програми та висловили свої пропозиції щодо її вдосконалення. Студенти мали можливість поставити питання та висловили побажання плідної співпраці щодо організації та проведення подальших спільних зустрічей.