Тренінг-семінар «Соціально-психологічний портрет потерпілих від насильства й осіб, що здійснюють насильство»

28 вересня 2021 року на кафедрі психології факультету гуманітарної та економічної освіти ДДПУ відбувся тренінг-семінар "Насильство як соціально-психологічна проблема. Соціально-психологічний портрет потерпілих від насильства й осіб, що здійснюють насильство" . Організували даний захід в. о. завідуюча кафедри психології Мелоян А. Е. спільно з головою ГО "Точка рівноваги", стейкголдером освітньої програми Психологія здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти Гаражею М. В. та провели в рамках дисципліни "Психологія сім'ї". Навчальний процес триває дистанційно, але нашими головними цілями є підготовка фахівців, здатних розв’язувати складні практичні задачі професійної діяльності у галузі психології, що передбачає проведення наукових та проектних досліджень або здійснення інновацій, які характеризуються невизначеністю умов і вимог, та здійснення професійної діяльності з урахуванням загальнолюдських цінностей та норм професійної етики психолога. До роботи були залучені здобувачі спеціальності 053 Психологія другого (магістерського) рівня вищої освіти першого року навчання та викладачі кафедри.