ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ «Шкільний менеджмент як наука і технологія управління школою в сучасних умовах реформування середньої освіти»

9.09.21 р. у форматі співпраці із зовнішніми стейкхолдерами ‒ О.А. Бабенко (директором Слов’янського педагогічного ліцею) та І.С. Кур’янович (заступником директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. №16, м. Слов’янськ ) ‒ було проведено відкриту лекцію на тему «Шкільний менеджмент як наука і технологія управління школою в сучасних умовах реформування  середньої освіти» із здобувачами ІІ та І курсів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта предметної спеціальності 014.02 Середня освіта (Мова і література (англійська)). Під час лекції було розкрито важливість якісної професійної підготовки майбутніх магістрів, які здатні критично мислити, застосовувати інноваційну діяльність та науковий пошук, швидко реагувати на зміни у суспільному житті, знаходити рішення для професійних проблем, прагнуть самовдосконалення та саморозвитку; акцентовано увагу на управлінському бажанні об’єднувати людей навколо загальної мети; підкреслено важливість розвитку індивідуальної відповідальності, вибудовування стратегій і тактик комунікацій між усіма учасниками освітнього процесу. Матеріал, запропонований  у лекції, є дуже важливим та актуальним для проходження виробничої педагогічної  практичної підготовки. У відкритій лекції взяли участь завідувач кафедри германської та слов’янської філології В. А. Глущенко, доц. Е. Л. Ананьян (гарант освітньої програми), доц. І. Б. Коротяєва, доц. В. В. Роман, доц. О. В. Піскунов.