Науково-практичний семінар «Сучасні технології забезпечення інформативності облікових даних»

2 червня 2021 року на кафедрі обліку і аудиту факультету гуманітарної та економічної освіти було проведено науково-практичний семінар «Сучасні технології забезпечення інформативності облікових даних».

У роботі семінару прийняли участь:

здобувачі та аспіранти: Литвинова Людмила – здобувачка I курсу магістерського рівня вищої освіти заочного відділення спеціальності 071 Облік і оподаткування; Невкипіла Ольга – здобувачка I курсу магістерського рівня вищої освіти заочного відділення спеціальності 071 Облік і оподаткування; Федотова Ганна – здобувачка I курсу магістерського рівня вищої освіти денного відділення спеціальності 071 Облік і оподаткування; Бойко Дар’я – здобувачка 3 курсу бакалаврського рівня вищої освіти, Грядун Юрій – здобувач 4 курсу бакалаврського рівня вищої освіти, Бобилев Ярослав – здобувач 2 курсу бакалаврського рівня вищої освіти, Сулейман Ярослава – здобувачка 4 курсу бакалаврського рівня вищої освіти, аспірантка кафедри Устіч Вікторія;

стейкхолдери освітніх програм бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти спеціальності 071 Облік і оподаткування: Н.В. Дрига– начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер Черкаської селищної ради, В.В. Сміренський– начальник Управління економічного та інвестиційного розвитку Слов’янської міської ради, В.Г. Башкаєв – начальник управління житлово-комунального господарства Слов’янської міської ради, К.І. Богданова – гол.бух. КП АТП 052814, А.Л. Ярова – заст. начальника управління комунальної власності Слов’янської міської ради, Л.М. Ісик – головний бухгалтер ПрАТ «Слов’янськийкрейдовапняний завод», Конобієвська Аліна – випускниця спеціальності 071 «Облік і оподаткування».

викладачі кафедри: д.пед.н., доц. Л.В. Гончар, ст.викладач С.О. Гарна, к.пед.н., ст.викладач С.О. Головко, к.е.н., доц. М.О. Дзюба, к.е.н., доц. А.В. Малахова, ст.викладач О.В. Мартиненко , ст.викладач А.М. Шнурко, к.пед.н., доц. К.О. Яровий.

Матеріали науково-практичного семінару розкривають актуальні тематичні напрямки та проблемні аспекти необхідності адаптації стратегічного управління фінансової безпеки суб’єктів господарювання до умов агресивного економічного середовища.

Активне залучення здобувачів та стейкхолдерів до науково-дослідницьких дискусій, що проводяться кафедрою обліку і аудиту, є не лише однією з форм реалізації своїх наукових здібностей здобувачами спеціальності, а й можливістю набути неоцінного практичного досвіду професійної діяльності від своїх наставників-стейкхолдерів.