Наукові дослідження роботодавців зі здобувачами ОПП «Педагогіка вищої школи»

У рамках реалізації плану роботи кафедри педагогіки вищої школи зі стейкголдерами ОПП «Педагогіка вищої школи», роботодавці взяли участь у наукових дослідженнях зі здобувачами 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти. Протягом лютого-квітня 2021 року за результатами проведення всеукраїнських та міжнародних конференцій були опубліковані статті:

1. Олійник О.І. (директор Комунального закладу «Покровський педагогічний коледж»), Гончарова Н.В. До проблеми підготовки педагогів-андрагогів у закладах вищої освіти . «Забезпечення якості вищої освіти: підвищення ефективності використання інформаційних технологій у здійсненні освітнього процесу»: збірник матеріалів ІІІ-ї Всеукраїнської науково-методичної конференції, 14-16 квітня 2021 року / Укл. Л. Д. Риженко. Одеса, 2021. С. 470-473.
  2. Бурцева Ю. (в.о.ректора Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Краматорськ)), Передненко М. Особливості використання дистанційних технологій у вищій школі. Технології дистанційного навчання: впровадження, розвиток, удосконалення: матер. міжнар. дистанційної наук.-метод. конференції, 23-24 березня 2021р. / ред. кол.: Т. С. Прокопенко та ін. Х.: Фаховий коледж НфаУ, 2021. С. 44-48.
  3. Гусейнов С. (директор Слов’янського багатопрофільного регіонального центру професійної освіти імені П.Ф. Кривоноса), Залозна А. Медіаосвітня підготовка майбутніх фахівців. Технології дистанційного навчання: впровадження, розвиток, удосконалення: матер. міжнар. дистанційної наук.-метод. конференції, 23-24 березня 2021р. / ред. кол.: Т. С. Прокопенко та ін. Х.: Фаховий коледж НфаУ, 2021. С .399-403.
  4. Рубцова М.А. (в.о.директора Комунального закладу «Бахмутський педагогічний коледж»), Князєв Р.О. Стейкхолдерський підхід у процесі забезпечення якості вищої освіти. Стратегії та технології навчання молоді і дорослих: зб. наук. праць / наук. ред. О. І. Шапран. Переяслав (Київ. обл.), 2021. С. 177-181.
  5. Стиранець В.І. (директор ДЗПО «Сіверський професійний ліцей»), Поляков М.Ю. Використання мультимедійної презентації для унаочнення навчальних та наукових матеріалів майбутніми викладачами у професійній діяльності. Multidisziplinäre Forschung: Perspektiven, Probleme und Musterder Sammlung wissenschaftlicher Arbeiten «ΛΌГOΣ» zu den Materialien der I internationalen wissenschaftlich-praktischen Konferenz (B. 2), Wien, 9. April,2021. Wien-Vinnytsia: List Verlag in Ullstein Buchverlage GmbH & Europäische Wissenschaftsplattform, 2021. pp. 28-31.
  6. Турка В.М. (завідувач відділення Слов’янського енергобудівного фахового коледжу (СЕБТ)), Коркішко А.В., Сорока Н.Г. Особливості формування професійного іміджу майбутнього викладача-андрагога. Стратегії розвитку сучасної освіти і науки: матеріали ІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції (26 лютого 2021 року): збірник тез. Бердянськ: БДПУ, 2020. С. 40-42.