Результати роботи із роботодавцями зв травень 2020-2021 н.р. Освітня програма «Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька))» першого (бакалаврського) рівня спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька))

19 травня 2021 на кафедрі германської та слов’янської філології відбулася онлайн-конференція в рамках Всеукраїнської науково-практичній конференції «Перспективні напрямки сучасної науки та освіти» ДДПУ. Основні напрямки роботи секції – актуальні проблеми германської та слов’янської філології, методика викладання іноземних мов і літератур.

У заході взяли участь викладачі кафедри ГСФ, аспіранти, здобувачі філологічного факультету та стейкголдери освітньої програми спеціальності 014 Середня (Мова і література (англійська, німецька) першого бакалаврського рівня О. А. Бабенко, К. В. Плутенко та В. П. Коротенко.

За результатами доповідей конференції підготовлено спільні публікації стейкголдерів з викладачами кафедри ГСФ у збірнику тез Всеукраїнської науково-практичної конференції «Перспективні напрямки сучасної науки та освіти» ДДПУ в контексті тематики  конференції.