Участь стейкхолдерів спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) у науково-практичній конференції

Участь стейкхолдерів спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) у науково-практичній конференції «Перспективні напрямки сучасної науки та освіти» ДВНЗ «ДДПУ»

19–20 травня в межах Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів і молодих учених «Перспективні напрямки сучасної науки та освіти» ДВНЗ «ДДПУ» на кафедрі теорії і практики технологічної та професійної освіти відбулося засідання двох секцій: «Актуальні проблеми викладання технічних дисциплін та технологій у ЗВО» (керівник, зав. каф., проф. Бондаренко В. І.) і «Інноваційні підходи в технологічній освіті» (керівник, проф. Стешенко В. В.).

В роботі секцій прийняли участь викладачі та аспіранти кафедри, студенти спеціальності «Середня освіта (Трудове навчання та технології)», науковці з Бердянського державного, Полтавського національного, Рівненського гуманітарного університетів та Національного університету «Чернігівській колегіум» імені Т.Г. Шевченка, фахівці Донецького обласного інституту ППО, стейкхолдери спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) – директор ЗОШ 13 А.І. Погорєлов, заст. директора ЗОШ 12 З.М. Крайня, викладач Торецького професійного ліцею Клейно Є.О., вчителі Донецької, Луганської та Харківської областей.

Жвавий інтерес в учасників засідань викликали доповіді, проф. Стешенка В. В. «Проблеми та перспективи наукових досліджень за темою «Інноваційні підходи в технологічній освіті», методиста ДоноблІППО Панченко С. П. «Імплементація Державного стандарту базової середньої освіти з технологічної освітньої галузі в педагогічну практику», лауреата Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021 в номінації «Трудове навчання»» Костилєвої Ю.Ю. «Особливості викладання трудового навчання в дистанційному форматі», стейкхолдера Клейна Є.О. «Оновлений методичний кейс викладача при дистанційному та змішаному навчанні», студентки 5 курсу Кононенко О.В. «Впровадження інноваційних технологій в навчально-виховний процес як засіб розвитку творчої особистості вчителя трудового навчання» (науковий керівник – доц. Вовк Н. В.) та інші.

Дякуємо всім учасникам за участь у конференції і бажаємо нових здобутків.