Результатами роботи зі стейкхолдерами освітньої програми «Середня освіта (Мова і література (англійська))»

25 березня відбулася чергова онлайн-зустріч робочої групи (Освітня програма 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)) другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)) за участю стейкхолдерів. Зустріч було присвячено вдосконаленню освітньої програми відповідно до  вимог Професійного стандарту за професіями «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти», «Вчитель закладу загальної середньої освіти». У дискусії прийняли участь: керівник групи забезпечення, завідувач кафедри ГСФ професор Глущенко В.А., гарант освітньої програми – доцент кафедри ГСФ Ананьян Е.Л., члени робочої групи – доценти кафедри ГСФ Коротяєва І.Б та Орел А.С., а також стейкхолдери: Курьянович І.С., заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ст. №16 Слов’янської міської ради Донецької області, вчитель англійської та німецької мов; Луганцова Є.А., методист Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, учитель англійської мови (вища кваліфікаційна категорія, старший вчитель) Лиманської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Лиманської міської ради Донецької області; Калатур Є.М., заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ "Олександрiвський опорний ЗЗСО  І-ІІІ ст." Черкаської селищної ради Слов’янського району Донецької області, вчитель російської мови та зарубіжної літератури; Жукова М.К., випускниця ОП спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)), 2017 рік випуску.

Обговорення порад та ініціатив заплановано на наступне засідання кафедри германської та слов’янської філології.