Чергове засідання кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології зі стейкхолдерами

19 лютого відбулося засідання кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології зі стейкхолдерами – здобувачами ОП Середня освіта (біологія і здоров’я людини): студентами 5 курсу другого магістерського рівня вищої освіти денної форми навчання Кочергіною Альоною, Усенко Сергієм, Ертугановим Антоном та заочної форми навчання Корягіною Наталією.

Зустріч проходила офлайн та онлайн на платформі Zoom, обговорювались питання удосконалення освітньої програми 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти. Були внесені пропозиції, щодо доповнення переліку компетентостей майбутніх фахівців, обговорювали результати сумісно проведених заходів, та планування подальшої взаємодії.