Засідання робочої групи стейкхолдерів кафедри Дошкільної освіти

24 лютого відбулося чергове онлайн засідання робочої групи стейкхолдерів кафедри Дошкільної освіти (завідувач д.п.н., проф. Курінна С.М.). Темою для обговорення став новий Державний стандарт дошкільної освіти.

Завідувач ЗДО № 67 «Сонячний» м. Краматорська Безсонова О.К. є одним з авторів Державного стандарту. Вона ознайомила робочу групу з родзинками створення документа та його особливостями.

До співпраці були запрошені зовнішні стейкхолдери: Шевченко Г.В. завідувач ЗДО № 55 «Лелека», м. Словʼянськ; Золотарьова Г.Я. завідувач ЗДО № 3 «Ромашка», м. Словʼянськ; Горбунова Н.В. в.о. завідувача ЗДО № 1 «Зірочка», м. Словʼянськ; Безсонова О.К. завідувач ЗДО № 67 «Сонячний», м. Краматорськ; Огурцова С.В. завідувач ЗДО № 60 «Журавлик», м. Краматорськ.

Дякуємо всім учасникам за плідну працю!