Зустріч робочої групи ОПП "Менеджмент"

28-29 січня 2021 року відбулися зустрічі робочої групи, відповідальної за створення та оновлення освітньо-професійної програми «Менеджмент» підготовки здобувачів другого магістерського рівня вищої освіти на факультеті гуманітарної та економічної освіти зі стейкхолдерами. У зустрічах прийняли участь робоча група кафедри менеджменту у складі науково-педагогічних працівників, які працюють в ДВНЗ «ДДПУ» за основним місцем роботи:

1. Коверга С.В. – керівник групи забезпечення гарант ОП, д-р. економ. наук, професор, завідувач кафедри менеджменту;

2. Попова Г. В. – к. пед. наук, доцент, доцент кафедри менеджменту;

3. Чередник О.В. – к. пед. наук, доцент, доцент кафедри менеджменту;

стейкхолдерів - представників роботодавців:

4. Згоденко Р. О. – голова правління ПрАТ «Інститут керамічного машинобудування «Кераммаш» м. Слов’янськ;

5. Скляр Л. В. – головний бухгалтер ПрАТ «Інститут керамічного машинобудування «Кераммаш»;

6. Акінча А. Ю. – заступник голови правління з комерційних питань ПрАТ «Інститут керамічного машинобудування «Кераммаш»;

7. Сміренський В. В – начальник управління економічного та інвестиційного розвитку Слов’янської міської ради (представник роботодавця);

8. Бондаренко К. В. – директор Слов’янського відділення ТАСКОМБАНК;

9. Башкаєв В .Г. – начальник управління житлово-комунального господарства Слов’янської міської ради;

10. Ярова А. Л. – начальник управління комунальної власності Слов’янської міської ради;

стейкхолдерів - представників здобувачів вищої освіти за ОП «Менеджмент»:

11. Храпкін О.М. – здобувач 1 курсу другого магістерського рівня вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент»;

12. Бєлозьорова Р.О. – здобувачка 1 курсу другого магістерського рівня вищої освіти спеціальності 073 «Менеджмент».

У ході зустрічі обговорено такі питання, як унікальність освітньо-професійної програми «Менеджмент» за спеціальністю 073 «Менеджмент»; формування індивідуальної освітньої траєкторії, що здійснюється здобувачем через індивідуальний навчальний план; удосконалення компонентів освітньо-професійної програми.

У процесі плідної, конструктивної співпраці учасники робочих зустрічей винесли пропозиції щодо удосконалення компонентів освітньо-професійної програми. Зокрема, стейкхолдери В.В. Сміренський та Р.О. Згоденко, А.Ю. Акінча, К.В. Бондаренко акцентували на введенні дисципліни, яка б розкривала специфіку управління підприємствами (організаціями, установами) різних форм власності. Храпкін О.М. та Бєлозьорова С.О. акцентували на необхідності посилення практико-орієнтованої частини навчального плану ОПП «Менеджмент».

Учасники робочих зустрічей відзначили їх важливість щодо удосконалення освітньо-професійної програми «Менеджмент» другого (магістерського) рівня вищої освіти та висловили побажання до подальшої плідної взаємодії.