Засідання кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології зі стейкхолдерами

27 січня відбулося засідання кафедри фізичної терапії, фізичного виховання і біології зі стейкхолдерами – представниками роботодавців: директором ТОВ «Медінвест Консалт», онкологічної клініки Св. Пантелеймона у м. Слов’янську Яковленком Олексієм Вікторовичем, директором Комунального некомерційного підприємства «Центр реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи м. Бахмут» Мілько Наталією Володимирівною, директором Краматорського Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Зарубіною Тамарою Іванівною, директором міського методичного кабінету Слов’янської міської ради Донецької області Гореліковою Тетяною Володимирівною, директором навчально-виховного закладу Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Слов’янської міської ради Донецікої області Дєлєскє Світланою Валентинівною. Зустріч проходила офлайн та онлайн на платформі Zoom, обговорювались питання удосконалення освітніх програм 227 Фізична терапія, ерготерапія (бакалаврського рівня вищої освіти), 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти. Були внесені пропозиції, щодо доповнення переліку компетентостей майбутніх фахівців, обговорювали результати сумісно проведених заходів, та планування подальшої взаємодії.