Звітування аспірантів спеціальності 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями) І-IV року навчання

У межах розширеного засідання кафедри теорії і практики технологічної та професійної освіти ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» за участю стейкголдерів-роботодавців (Бурцева Ю. О., Садовий М. І. та Чернишов С. О.) слухалися звіти аспірантів спеціальності «015 Професійна освіта (за спеціалізаціями)» за І семестр 2023-2024 н.р. Було відмічено, що всі здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти проявляють самостійність, активність, наполегливість і обов’язковість у дотриманні термінів виконання робіт за планом.
Бажаємо нашим аспірантам успішно пройти звітування у проректора з науково-педагогічної роботи та наснаги у подальшому виконанні власних досліджень!