Участь у «Шевченківських читаннях»

З нагоди 210 річниці з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка було проведено щорічний регіональний конкурс «Шевченківські читання – 2024», зініційований кафедрою української мови та літератури Донбаського державного педагогічного університету. У заході взяли участь учні закладів загальної середньої освіти різних районів Донецької, Харківської та Дніпропетровської областей, здобувачі ДДПУ майже всіх факультетів. Захід проведено дистанційно. Роботи учасників оцінювало журі в таких категоріях: "Колаж", "Буклет", "Постер". Стейкхолдер ОПП "Середня освіта (Українська мова і література)" першого (бакалаврського) рівня Маторіна Наталя Михайлівна (випускниця ОПП 2001 року, докторант кафедри полоністики і перекладу факультету філології та журналістики Волинського національного університету імені Лесі Українки) на підсумковому засіданні комісії відзначила позитивний вплив проведення щорічного регіонального конкурсу щодо національно-патріотичного, громадянського, естетичного виховання молоді. Переможці нагороджені дипломами. Стейкхолдер ОПП Дьяченко Анастасія Павлівна, здобувачка ОПП "Середня освіта (Українська мова і література)" спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література) 3 курсу очної форми навчання, у складі команди "Барвінкові дівчата" 14 березня 2024 р. взяла участь у Всеукраїнському інтелектуальному студентському онлайновому турнірі до 210-річчя від Дня народження Т.Г. Шевченка "Всесвіт Шевченка: українська ідентичність у часі та просторі".