Гостьова лекція на тему «Цифровий підхід у наукових дослідженнях» для здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня ВО спеціальності 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями)

На кафедрі теорії і практики технологічної та професійної освіти ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» для аспірантів спеціальності 015 Професійна освіта відбулася гостьова он-лайн лекція провідного науковця в галузі професійної освіти, доктора педагогічних наук, професора, професора Центральноукраїнського державного педагогічного університету Миколи Ілліча Садового на тему «Цифровий підхід у наукових дослідженнях».
Лектор спочатку зупинився на загальній характеристиці методологічних підходів, потім розкрив теоретичні основи цифрового підходу і на прикладі освітніх програм показав особливості його реалізації.
Лекція викликала великий інтерес як у аспірантів, так і у присутніх на зустрічі викладачів кафедри. Слухачами було задано ряд питань, на які вони отримали вичерпні відповіді. Під кінець зустрічі домовилися продовжити співробітництво з проблем методології наукових досліджень.
Щиро вдячні професору Садовому М. І. за співробітництво та цікаву, актуальну й корисну інформацію!