Відбулася настановча конференція для здобувачів бакалаврського рівня вищої освіти спеціальності 016 Спеціальна освіта за участі стейкхолдерів

26.02.2024 року було проведено настановчу конференцію до педагогічної практики в спеціальних дошкільних закладах для здобувачів 3 курсу факультету спеціальної освіти. Зустріч відбулася за участі стейкхолдерів ОП «Спеціальна освіта (Логопедія. Олігофренопедагогіка) бакалаврського рівня – фахівців КЗ ДНЗ (ясла-садок) компенсуючого типу № 16 «Рушничок» Словʼянської міської ради – завідувачки Свідлової Тетяни Євгенівни та вчителя-дефектолога Горобець Ірини Василівни. Під час зустрічі здобувачам було детально розʼяснено мету, завдання, структуру і форми проведення педагогічної практики. Головні акценти було розставлено саме на практичних аспектах взаємодії з дітьми з порушеннями інтелектуального розвитку і підготовці звітної документації. Запрошені стейкхолдери звернулися до дівчат з вітальним словом, запросили до співпраці в межах проходження практики і окреслили можливості для здобуття фахових компетенції на базі ДНЗ.
Бажаємо успіхів нашим практикантам і щиро дякуємо адміністрації КЗ ДНЗ (ясла-садок) компенсуючого типу № 16 «Рушничок» за зацікавленість та багаторічну активну участь у процесі професійної підготовки здобувачів 016 Спеціальна освіта у стінах факультету спеціальної освіти ДДПУ!