Захист кваліфікаційних робіт за спеціальністю 014 Середня освіта (Фізика)

27 грудня 2023 року на фізико-математичному факультеті ДДПУ відбувся захист кваліфікаційних робіт на здобуття ОР / ступеня магістра за ОП / спеціальністю «Середня освіта (Фізика)» / 014 Середня освіта (Фізика).

За результатами виконання навчального плану ОП «Середня освіта (Фізика)» (на магістерському РВО) та успішного проходженням підсумкової атестації зазначеним студентам присвоєно професійну кваліфікацію «Вчитель фізики та астрономії закладу загальної середньої освіти».

До роботи атестаційної комісії в якості Голови було залучено стейкхолдера (з числа представників роботодавців та академічної спільноти) – доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри фізики і кіберфізичних систем Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди Масича Віталія Васильовича, який відзначив належний рівень кваліфікаційних робіт, сформованість компетентностей та досягнення відповідних програмних результатів навчання, передбачених ОП «Середня освіта (Фізика)» підготовки здобувачів ВО на другому (магістерському) РВО.