Робота атестаційної комісії спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) другого (магістерського) рівня вищої освіти

28-29 грудня 2023 року на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності «014 Середня освіта (Трудове навчання та технології)».
Роботу атестаційної комісії відкрили словами привітання перший проректор університету, докторка педагогічних наук, професорка Ольга Георгіївна Набока, стейкхолдери ОПП «Середня освіта (Трудове навчання та технології)»: Наталія Володимирівна Гусак – завідувачка відділення спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання і технології), викладачка спеціальних дисциплін Комунального закладу «Покровський педагогічний фаховий коледж», кандидатка педагогічних наук, випускниця ДВНЗ «ДДПУ» спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання); Євген Олександрович Клейно – викладач Торецького професійного ліцею військово-цивільної адміністрації м. Торецьк, Донецької області, кандидат педагогічних наук, випускник ДВНЗ ДДПУ спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології); Ірина Олександрівна Ковтун – здобувачка 4 курсу ОП «Середня освіта» бакалаврського рівня вищої освіти, ДВНЗ «ДДПУ».
Комісія у складі: голова комісії – доктор педагогічних наук, професор кафедри соціальної роботи Євген Юрійович Пліско; члени комісії: завідувач кафедри теорії і практики технологічної та професійної освіти, доктор педагогічних наук, професор Володимир Іванович Бондаренко, доктор педагогічних наук, професор Володимир Васильович Стешенко, кандидатка педагогічних наук, доцентка Надія Валентинівна Вовк та доктор філософії, доцент Михайло Григорович Погорєлов.
Магістранти засвідчили високий рівень професійно-практичної, педагогічної та психологічної підготовки здобувачів до професійної діяльності в закладах середньої освіти. Випускникам присвоєно професійну кваліфікацію «магістр середньої освіти (Трудове навчання та технології). Вчитель трудового навчання та технологій закладу загальної середньої освіти».