Проведення круглого столу зі здобувачами освітньої програми "Середня освіта (Українська мова і література). Середня освіта (Англійська мова та зарубіжна література)" першого (бакалаврського) рівня

На філологічному факультеті гарантом ОП, доцентом кафедри української мови та літератури І.М.Рябініною зі здобувачами першого (бакалаврського) рівня ОПП "Середня освіта (Українська мова і література). Середня освіта (Мова і література (англійська))" та "Середня освіта (Українська мова і література. Середня освіта (Англійська мова та зарубіжна література)" було проведено круглий стіл із залученням стейкхолдерів – Г.О.Савченко (в.о. директора з навчально-виховної роботи ЗОШ № 7, учителя англійської та української мови) й О.М.Сулакової (заступника директора з навчально-виховної роботи ЗОШ № 10, учителя української мови та літератури). Зокрема, були розглянуті питання оцінювання, вибору напрямку курсових робіт; дотримання академічної доброчесності; форм семестрового контролю на бакалавраті.