Участь стейкхолдерів в обговоренні актуальних напрямів та тематики курсових і магістерських робіт зі спеціальності 013 Початкова освіта

На факультеті початкової, технологічної та професійної освіти відбулося обговорення актуальних напрямів та тематики курсових і магістерських робіт зі спеціальності 013 Початкова освіта, що є вагомим для майбутнього вчителя початкових класів як учителя-практика і вчителя-теоретика, який має тримати руку на пульсі, бути креативним та знаходити всі можливі шляхи порозуміння в професійній діяльності задля досягнення високих результатів в освітньому процесі здобувачів початкової освіти. В обговоренні взяли участь стейкхолдери ОП «Початкова освіта» – С. Крапівіна (директорка Слов’янської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 19 Слов’янської міської ради Донецької області), В. Стрілець (учителька початкових класів Шандриголівської загальноосвітньої школи Лиманської міської ради Донецької області, фахівець-практик зі спеціальності 013 Початкова освіта) і М. Головань (завідувачка методичного кабінету при відділі освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради Донецької області), які відзначили актуальність і необхідність дослідження таких тем, що стосуються використання штучного інтелекту, проблем соціально-емоційного та етичного навчання в освітньому процесі здобувачів початкової освіти на уроках різних освітніх галузей.