Бінарна лекція гаранта та стейкхолдера для здобувачів ОП «Середня освіта (Фізична культура)»

11 жовтня 2023р. відбулася відкрита лекція для здобувачів ОП «Середня освіта (Фізична культура)» на тему «Фізична культура у новій українській школі». Лектори О.І. Холодний – декан факультету фізичного виховання, гарант ОП та Н.В. Єрохіна – учитель фізичної культури вищої категорії, керівник педагогічної спільноти вчителів фізичної культури м. Краматорська розповіли студентам про організацію та проведення уроків фізичної культури у закладах загальної середньої освіти, особливості оцінювання, заохочування дітей до рухової активності та збереження здоров’я згідно вимог Нової української школи. Таке поєднання академічної теорії та практичного сучасного досвіду дає можливість здобувачам значно розширити уявлення щодо використання знань під час проходження практики та майбутньої професійної діяльності.