Участь стейкхолдерів у гостьовій лекції на філологічному факультеті

19 вересня 2023 року на кафедрі української мови та літератури ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» відбулася гостьова лекція професора Інституту славістики Польської Академії Наук (м. Варшава, Польща) Павла Левчука на тему: «Багатомовність військових мігрантів з України в Польщі». Лекція була організована за сприяння доцента кафедри української мови та літератури Колган О. В., директорки Українсько-польського міжнародного центру освіти і науки Донбаського державного педагогічного університету.
До зустрічі доєдналися студенти філологічного факультету, які навчаються на ОП «Середня освіта (Українська мова і література)» та ОП «Середня освіта (Українська мова і література). Середня освіта. Мова та література (англійська)», а також взяв участь гарант освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня «Середня освіта (Українська мова і література). Середня освіта (Англійська мова та зарубіжна література)» доц. Нестелєєв М.А., а ще стейкхолдери, зокрема вчитель англійської мови ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 Мірошниченко Андрій Миколайович. Стейкхолдер ОПП «Середня освіта (Українська мова і література). Середня освіта (Англійська мова та зарубіжна література)». Мірошниченко А.М. запитав лектора щодо можливості використати матеріали цієї лекції під час підготовки курсів з української та польської мови на магістратурі.
Під час лекції Павло Левчука представив свої наукові публікації, а після лекції відповів на питання учасників. Загалом лекція й обговорення пройшли в атмосфері обопільного зацікавлення й обміну інформацією.