Практичне заняття зі стейкхолдером

08.05.2023 року канд. пед. наук, доценткою Коношенко Н.А. було проведено практичне заняття зі здобувачами першого курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньої програми «Соціальна робота» спеціальності 231 Соціальна робота з дисципліни «Соціально-педагогічна робота з безпритульними» на тему: «Специфіка роботи з різними групами вихованців притулків для дітей та центрів соціально-психологічної реабілітації дітей» за участю стейкхолдера Валерії Корнієнко – директорки Центру соціально-психологічної реабілітації дітей м. Торецька Бахмутського району.
Під час заняття стейкхолдер детально розкрила особливості роботи реабілітаційного центру до та в умовах війни, штатний склад працівників і компетентності, якими вони мають володіти, категорії дітей, що потраплять до закладу та специфіку роботи з ними.