Практика бінарних занять на факультеті початкової, технологічної та професійної освіти зі спеціальності 013 Початкова освіта

Викладачами кафедри теорії і практики початкової освіти й кафедри природничо-математичних дисциплін та інформатики в початковій освіті активно проваджується практика проведення бінарних занять, що значно покращує й оптимізує освітній процес здобувачів вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта. У квітні 2023 року к. філол. н., доц. Пашко Л. В. проведено серію бінарних практичних занять із сучасної української мови «Прикметник. Вивчення прикметника в початкових класах» та «Речення. Класифікація речень» для студентів 1-го курсу факультету ПТПО, метою яких визначено формувати ключові компетентності та ознайомити з практичним аспектом безпосереднього викладання цих тем здобувачам початкової освіти вчителями-практиками. Бінарне практичне заняття з математики на тему «Звичайні дроби», проведене доц. Пучковим І.Р., розширило знання здобувачів вищої освіти про поняття «дроби», що мають широке застосування в повсякденному житті.
Бінарні заняття за участю стейкхолдерів – випускниць факультету ПТПО: учительки 4-го класу Черкаського ліцею Краматорського району Олесі Руднєвої, учительки 1-го класу Григорівської гімназії Барвінківської МТГ Ізюмського району Харківської області Катерини Пальчун, учительки-методистки Слов’янського ЗЗСО №10 Донецької області, спеціалістки вищої категорії Ірини Коротун – дали змогу студентам зануритися в освітній простір Нової української школи та набути практичного досвіду з окреслених питань. Стейкхолдери звернули увагу на те, що такі бінарні заняття якнайкраще сприяють професійному становленню й розвитку особистості майбутнього вчителя початкових класів.