Участь стейкхолдерів у засіданнях наукових гуртків

Згідно плану роботи зі стейкхолдерами на кафедрі дошкільної освіти було обговорено питання підготовки курсових робіт, наукових доповідей та статей для участі у Всеукраїнській студентській науковій конференції за результатами напрямків роботи студентів у наукових гуртках. Стейкхолдери (Полєва Юлія Едуардівна – заступник директора з навчально-виховної роботи Комунальний заклад освіти «Навчально-виховний комплекс 4» середня загальноосвітня школа – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) Дніпровської міської ради та Корнєєва Оксана Леонідівна – директор Костянтинівського дошкільного навчального закладу №31 «Мир» Костянтинівської міської ради Донецької обл.) відмітили наукову допитливість студентів та їх дотримання академічної доброчесності.
За результатами роботи наукових гуртків було обговорено актуальність обраних тем курсових робіт та підготовлено декілька наукових доповідей для участі у конференції.