Вебінар у рамках роботи із професіоналами-практиками

20 березня здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія мали змогу долучитись зустріч із Олексієм Владиславовичем Григорович, к.хім.н., методистом Харківської академії неперервної освіти, автором підручників з хімії та інтегрованого курсу «Довкілля», яку проводив Ресурсний центр розвитку природничої освіти СумДПУ імені А.С.Макаренка.
Вебінар організований та проведений у рамках роботи Відкритого міжуніверситетського лекторію «Професійно-методична підготовка педагога з проблем природничої освіти» та Ресурсного центру розвитку природничої освіти СумДПУ імені А.С. Макаренка, що функціонує на природничо-географічному факультеті СумДПУ імені А.С. Макаренка
Спікер познайомив учасників вебінару із основними підходами, які він заклав у зміст нової модельної програми та підручника. Продемонстрував приклади завдань та сторінок з підручника. Олексій Владиславович схарактеризував електронний додаток до підручника та навів приклади можливого його застосування. Також автор запропонував долучитися до спільноти «Довкілля», яка існує у соціальних мережах. Олексій Владиславович також відповів на численні запитання учасників вебінару.