Вебінар “Керівництво МПК з психічного здоров'я та психосоціальної підтримки в умовах надзвичайних ситуацій” для здобувачів спеціальності 053 Психологія

15 березня 2023 року проведено вебінар “Керівництво МПК з психічного здоров'я та психосоціальної підтримки в умовах надзвичайних ситуацій”. Організували та провели захід Асланян Тетяна Сергіївна - стейкхолдер освітньої (освітньо-професійної) програми Психологія другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія, кандидат психологічних наук, гештальттерапевт, клінічний супервізор, керівник експертної ради БФ “Голоси дітей” спільно із завідувачем кафедри психології, проф. Мелоян Анаіт Едуардівною. Головними питаннями були: вплив надзвичайних ситуацій на психічне здоров'я та психосоціальне благополуччя; міжнародна піраміда інтервенцій з психічного здоров’я та психосоціальної підтримки в умовах надзвичайної ситуації; вимоги до спеціалістів, які працюють в сфері психічного здоров'я в умовах надзвичайних ситуації. Стейкхолдер детально розповіла здобувачам вищої освіти, які вимоги сьогодення саме у Благодійного фонду “Голоси дітей” до компетентностей фахівців психологічної науки під час працевлаштування.