Обговорення результатів опитування по кафедрі української мови та літератури філології

2 лютого 2023 року на кафедрі української мови та літератури відбулося засідання, на якому обговорили результати опитування, яке проводилось із використанням програмного забезпечення GOOGLE FORMS під час анонімного онлайн-анкетування 27.12.2022 року. У роботі кафедри брали участь гаранти ОПП доц. Нестелєєв М.А., доц. Падалк Р.М. та фахівці-практики інших закладів освіти, зокрема, стейкхолдера, вчитель англійської мови ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 Мірошниченко Андрій Миколайович.
Анкетування показало, що питання залучення фахівців-практиків залишається завжди актуальним. З огляду на стабільно непросту ситуацію учасники погодилися щодо необхідності активізувати пошук і залучення таких фахівців (професіоналів-практиків, у тому числі стейкголдерів і работодавців) принаймні в дистанційному форматі і на постійній основі для співпраці на ОП 035 Філологія на освітній програмі: «Середня освіта (Українська мова і література). Середня освіта (Мова і література англійська))». Стейкхолдер Мірошниченко А.М. також запропоновав заохочувати магістрів-випускників спеціальності 014 Середня освіта виступати стейкхолдерами.