Участь стейкхолдерів в підготовці та проведенні атестації здобувачів другого (магістерського) рівня за спеціальністю 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)

28 грудня 2022 року на факультеті фізичного виховання відбулась атестація здобувачів другого (магістерського) рівня за спеціальністю 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) у дистанційному форматі. У підготовці екзаменаційних матеріалів, їх рецензуванні, а також безпосередньому проведенні атестаційного екзамену як член АК активну участь взяла представник стейкхолдерів-роботодавців освітньої програми «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» Горєлікова Тетяна Володимирівна, директорка Центру професійного розвитку педагогічних працівників Слов’янської територіальної громади Донецької області, вчитель вищої кваліфікаційної категорії. При попередньому обговоренні змісту екзаменаційних білетів Тетяна Горєлікова першочергову увагу зосередила на практичних завданнях з методики навчання біології та основ здоров’я, відзначивши їх різноманітність та творчу спрямованість.
Під час онлайн-зустрічі у день екзамену Тетяна Володимирівна привітала магістрантів з початком атестації, побажала успіху і висловила впевненість, що отримані під час навчання у ДДПУ знання та навички дадуть змогу здобувачам якісно виконати екзаменаційні завдання, отримати дипломи і увійти до дружньої когорти педагогів Слов’янської територіальної громади. Підбиваючи ж підсумки атестації, Т.В. Горєлікова відзначила високий рівень підготовки здобувачів і нагадала, що молоді вчителі біології та основ здоров’я дуже потрібні школам Слов’янщини та області, вони завжди зможуть знайти психологічну і професійну підтримку в очолюваному нею Центрі професійного розвитку педагогічних працівників.