Залучення стейкхолдерів до обговорення освітньої програми

На філологічному факультеті гарантом ОПП, доцентом кафедри української мови та літератури І.М.Рябініною зі членами групи забезпечення спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література) було проведено обговорення освітньої програми із залученням стейкхолдерів ОПП "Середня освіта (Українська мова і література). Середня освіта (Мова і література (англійська))" – Г.О.Савченко (заступника директора з навчально-виховної роботи ЗОШ № 7, учителя англійської та української мови) й О.М.Сулакової (заступника директора з навчальної роботи ЗОШ № 10, учителя української мови та літератури). Зокрема, були розглянуті питання актуальності тем курсових робіт, вибору їхнього напрямку; дотримання академічної доброчесності; форм семестрового контролю на бакалавраті; введення дисциплін широкого та фахового вибору; оновлення навчальних планів відповідно до змін в ОПП.