Участь стейкхолдерів та професіоналів-практиків у науково-практичній конференції «Актуальні проблеми фізичного виховання, біології та здоров’я людини»

7-8 грудня на кафедрі фізичної терапії, фізичного виховання і біології відбулася VIII Міжнародна заочна науково-практична конференція «Актуальні проблеми фізичного виховання, біології та здоров’я людини». У роботі конференції брав участь як співавтор Олексій Яковленко (КНП «Міська лікарня № 3» КМР м. Краматорськ) зі статтею «Вплив комплексу реабілітаційних заходів у дітей з патологією зору на рівень адаптаційного напруження організму».
У роботі конференції брала участь як співавтор Мала А. І. (фізичний терапевт, ТОВ «Лікувально-діагностичний центр», м. Слов’янськ) зі статтею «Патофізіологічні особливості психофізичного статусу дітей з вадами зору».
У роботі конференції брала участь як співавтор Ірина Собко (Куделя) (фізичний терапевт, завідувачка відділення фізичної терапії «Постава» Оздоровчо-вертебрального центру Євмінова, м. Київ) зі статтею «Вплив комплексу реабілітаційного фізичного виховання на абсолютну і відносну кількість основних популяцій імунокомпетентних клітин периферичної крові дітей з патологією зору».