Гостьова лекція із участю стейкхолдера

25 жовтня відбулася гостьова лекція для студентів 3 курсу спеціальностей 232 Соціальне забезпечення та 231 Соціальна робота з дисципліни «Соціальна робота з громадськими об’єднаннями» на тему «Основні складові діяльності громадських організацій» (викладач доц. кафедри соціальної роботи Стьопкіна А.С.).
Запрошена гостею була кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології ДДПУ, представниця Громадської організації «Молодь сходу України» Софія Вікторівна Березка.
Під час заняття Софія Вікторівна поділилася зі студентами власним практичним досвідом щодо написання та реалізації соціальних проєктів, оформлення та подання грантових заявок на прикладі проєктів, реалізованих на базі ГО «Молодь сходу України». Окрім того, гостя запросила студентів, які мають бажання прийняти участь у грантовому конкурсі, звернутися до їхньої організації та разом із досвідченними членами організації спробувати свої сили у написанні соціального проєкту.
Друга частина заняття проходила у формі відкритого діалогу - кожен студент мав змогу поставити питання щодо особливостей функціонування громадської організації, на які отримали вичерпні та цікаві відповіді.