Започаткування нової освітньої програми

24.06.2022 року на розширеному засіданні кафедрі методики навчання математики та методики навчання інформатики разом з робочою групою ОП «Середня освіта (інформатика)» другого (магістерського) рівня вищої освіти, деканом фізико-математичного факультету та з залученням роботодавців (Сагай О.В. – заступник директора з навчально-виховної роботи, Відокремлений структурний підрозділ «Краматорський фаховий коледж промисловості, IT та бізнесу ДДМА», Щенсневич О.В. – викладач першої кваліфікаційної категорії, Відокремлений структурний підрозділ «Слов’янський фаховий коледж Національного авіаційного університету», Фролов К.О. – учитель інформатики Слов'янського ЗЗСО №10) було обговорено поточний стан впровадження нової освітньої програми на фізико-математичному факультеті. Учасники засідання висловили свої думки щодо реалізації освітньої програми, на які моменти викладання освітніх компонент необхідно звернути увагу, яким чином найкраще реалізувати підготовку магістерської кваліфікаційної роботи та зміст начальної педагогічної практичної підготовки.