ДИВИСЬ І СЛУХАЙ УКРАЇНСЬКОЮ

18 травня 2022 року в межах заходів, присвячених відзначенню Дня науки в Державному вищому навчальному закладі «Донбаський державний педагогічний університет», дистанційно було проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію студентів і молодих учених «Перспективні напрями сучасної науки та освіти». Для роботи в секціях «Українська мова з методикою», «Українська та зарубіжна література з методикою» залучено гарантів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня ОПП «Середня освіта (Українська мова та література)» та ОПП «Cередня освіта (Українська мова і література). Середня освіта (Мова і література (англійська))» (гаранти – Нестелєєв М.А., Падалка Р.М., Лисенко Н.В., Рябініна І.М.), здобувачів вищої освіти та запрошено фахівців практиків інших закладів освіти: Ковальову Наталію Миколаївну, заступника директора з НВР Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Черкаської селищної ради, Самохвалову Людмилу В’ячеславівну, заступника директора Словʼянського педагогічного ліцею, учителя англійської мови ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1 Мірошниченко Андрія Миколайовича та Савченко Ганну Олександрівну, заступника директора ЗЗСО №4 м. Словʼянська. Ефективна стратегія розвитку ДДПУ неможлива без урахування діяльності стейкхолдерів, бо вони відіграють важливу роль в удосконаленні освітнього простору, інноваціях, досягненні високих результатів і підвищенні результативності діяльності філологічного факультету та освітнього закладу загалом. Такі заходи уможливлюють гармонійно поєднати професійну та науково-дослідницьку підготовку здобувачів освітніх програм.