Підготовка викладачами кафедри теорії і практики початкової освіти спільно зі стейкхолдерами наукових розвідок до видання у фаховому е-журналі «Професіоналізм педагога: теоретичні й методичні аспекти» (http://profped.ddpu.edu.ua/)

Упродовж березня і квітня тривала наукова колаборація зі стейкхолдерами в межах реалізації освітньої програми «Початкова освіта» для оптимізації шляхів розвитку і покращення діяльності в галузі початкової освіти, висвітлення нових ідей і тенденцій розвитку професійної освіти сьогодення, сприяння дослідженням, популяризації та систематизації досягнень сучасної психолого-педагогічної науки, найвагоміших наукових і практичних здобутків галузі початкової освіти.
Обговоренню підлягали такі питання: теорія та методика багатоступеневого навчання в професійній школі; теорія та практика професійної підготовки майбутніх учителів початкової школи, майбутніх філологів, учителів музики, образотворчого мистецтва, технологій; дидактичні основи застосування комп’ютерних та інших педагогічних технологій під час вивчення окремих предметів у системі вищої професійної освіти; теорія та методика організації виробничої практики у вищих навчальних закладах за групами спеціальностей; дистанційне навчання в системі професійної освіти; механізми і технології забезпечення та управління якістю професійної освіти; психолого-педагогічні засади загальнокультурного й професійного розвитку особистості майбутнього фахівця; теоретико-методичні засади розробки й використання педагогічних, інформаційно-комунікаційних та інноваційних технологій у неперервній професійній освіті тощо (http://psll.paradox.dn.ua/tsyfrovi-osvitni-resursy/zhurnal).
До науково-діяльнісної співпраці долучилися такі фахівці з початкової освіти: Л. Ребуха (д. пед. н., проф., завідувач кафедри освітології і педагогіки Західноукраїнського національного університету), О. Шквар (д. пед. н., професор кафедри педагогіки Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії), Н. Казакова (к. пед. н., доцент кафедри педагогіки Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії), О. Поліщук (д. філос. н., проф., проректор, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія), Н. Бєлік (учитель Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1), К. Колеснік (доктор філософії, старший викладач кафедри дошкільної освіти, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського), Н. Комарівська (к. філол. н., доцент кафедри початкової освіти, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського), І. Стахова (доктор філософії, старший викладач кафедри початкової освіти, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського).
Продовжуємо наукову діяльність задля розвитку і зміцнення рідної освіти!